Kézi BL: utolsó másodperces góllal verték a Fradis lányok a norvég bajnokot – videó!

Oszd meg másokkal!

Desktop
(forrás: fradi.hu)

Hétvégén játszotta az FTC női kézilabdacsapata az idény első BL-meccsét. Az ellenfél nem volt egyszerű, a norvég bajnok Viperst kapták a lányok.

Az első félidőben 7 góllal elhúzott a Fradi, de a játékrész vége felé a norvégok felzárkóztak. A második félidőben aztán 23-23 után 26-26 volt a végén.  A Fradi időt kért, meg is csinálták a helyzetet, de Háfra Noémi gólját elvették belemenés miatt - írta a fradi.hu

Fél perc maradt a meccsből, az ellenfél támadott, mikor Kovacsics Anikó labdát szerzett, végigvitte a pályán, és a dudaszó pillanatában gólt lőtt. Ezzel  a bravúrral nyert a Ferencváros. Gratulálunk!